Jsme váš obchodní partner s tradicí i budoucností

Jsme výrobní podnik s více jak 119-letou tradicí. Každý rok investujeme nemalé prostředky do dalšího rozvoje. Nejsme lhostejní ke svému okolí a přírodě. Kvalita výrobků a služeb, stejně jako spokojený zákazník, to jsou naše priority. Najděte si svou výhodu v kapitole „Desatero výhod spolupráce se společností GRANITOL“.

Motiv

Výrobní program

Společnost GRANITOL prošla během své dlouhé historie několika výrobními obdobími. Od výroby umělé semišové kůže, rolet, podlahových krytin, koženek, svařované galanterie přes výrobu hadic a trubic do vysavačů až po výrobu kašírovaných výrobků (PVC na papíře a textilu).

Od 60. let minulého století, kdy byla pořízena první vyfukovací linka, se GRANITOL postupně začal orientovat na výrobu především PE fólií, aby se v tomto segmentu postupně stal lídrem na trhu tuzemském a významným hráčem na trhu evropském. Díky zaměření na inovace a technologický vývoj, nabývaným zkušenostem a důrazem, kladeném na kvalitu, je dnes GRANITOL největším výrobcem PE fólií a PP vázacích pásek v ČR. 

Společnost GRANITOL se zabývá výrobou vyfukovaných PE fólií více jak 50 let. Dlouholetý výzkum a vývoj produktů přinesl do povědomí odborné i laické veřejnosti řadu známých značek se zárukou kvality, jako jsou např. Mikroten®, Granoten®, Flexoten®, Sepaten®, Perfoten® či Hygiten®. V oblasti výroby PP pásků je na trhu etablovaná značka Granoflex®. Obchodní značka Mikroten® se stala obecným názvem pro HDPE fólie.

Prioritou společnosti je neustálý rozvoj a zdokonalování se. Každým rokem jsou investovány nemalé prostředky do modernějšího a výkonnějšího strojního vybavení. Ochota vyhovět požadavkům zákazníků je podpořena testy prováděnými ve vlastní laboratoři, vybavené zkušebním a testovacím zařízením. V laboratoři jsou prováděny měření v rámci mezioperační a výstupní kontroly kvality výrobků.

Výrobní sortiment společnosti představuje tisíce položek jednovrstvých i vícevrstvých fólií na bázi všech druhů PE, PP vázacích pásek a finálních produktů z PE fólií (pytle, sáčky, tašky, přířezy). Významná část folii je potiskována až 8 barvovým potiskem dle grafického zadání zákazníků. Na přání zákazníků je výrobní sortiment průběžně rozšiřován o nové rozměry, produkty se specifickými vlastnostmi, aditivací a probarvením, povrchovými úpravami i variantami potisku.

HDPE fólie LDPE fólie PP Vázací pásky

Potisk fólií Laminované fólie


© Copyright 2009 - 2014 Granitol – výrobce obalových fólií | Tisk stránky | Mapa stránek | Tvorba www stránek