Největší výrobce PE fólií v ČR

Zákaznická zóna

CS CS EN DE RO

Výrobní program

Úvodní strana / O nás / Výrobní program

Společnost GRANITOL prošla během své dlouhé historie několika výrobními obdobími. Od výroby umělé semišové kůže, rolet, podlahových krytin, koženek, svařované galanterie přes výrobu hadic a trubic do vysavačů až po výrobu kašírovaných výrobků (PVC na papíře a textilu).

Od 60. let minulého století, kdy byla pořízena první vyfukovací linka, se GRANITOL postupně začal orientovat na výrobu především PE fólií, aby se v tomto segmentu postupně stal lídrem na trhu tuzemském a významným hráčem na trhu evropském. Díky zaměření na inovace a technologický vývoj, nabývaným zkušenostem a důrazem, kladeném na kvalitu, je dnes GRANITOL největším výrobcem PE fólií a PP vázacích pásek v ČR. 

Společnost GRANITOL se zabývá výrobou vyfukovaných PE fólií více jak 50 let. Dlouholetý výzkum a vývoj produktů přinesl do povědomí odborné i laické veřejnosti řadu známých značek se zárukou kvality, jako jsou např. Mikroten®, Granoten®, Flexoten®, Sepaten®, Perfoten® či Hygiten®. V oblasti výroby PP pásků je na trhu etablovaná značka Granoflex®. Obchodní značka Mikroten® se stala obecným názvem pro HDPE fólie.

Prioritou společnosti je neustálý rozvoj a zdokonalování se. Každým rokem jsou investovány nemalé prostředky do modernějšího a výkonnějšího strojního vybavení. Ochota vyhovět požadavkům zákazníků je podpořena testy prováděnými ve vlastní laboratoři, vybavené zkušebním a testovacím zařízením. V laboratoři jsou prováděny měření v rámci mezioperační a výstupní kontroly kvality výrobků.

Výrobní sortiment společnosti představuje tisíce položek jednovrstvých i vícevrstvých fólií na bázi všech druhů PE, PP vázacích pásek a finálních produktů z PE fólií (pytle, sáčky, přířezy). Významná část fólií je potiskována až 10 barvovým potiskem dle grafického zadání zákazníků. Na přání zákazníků je výrobní sortiment průběžně rozšiřován o nové rozměry, produkty se specifickými vlastnostmi, aditivací a probarvením, povrchovými úpravami i variantami potisku.

Rychlý kontakt

GRANITOL akciová společnost

Partyzánská 464
793 05 Moravský Beroun

Kontakty

GRANITOL akciová společnost

Partyzánská 464, 793 05 Moravský Beroun
Tel.: +420 554 780 221, E-mail granitol@granitol.cz

Zákaznická zóna

Sledujte nás na Facebooku